Tájékoztatás a 2026. évi rendes közgyűlésről
- május 27-én megtartottuk az egyesületünk éves rendes közgyűlését.
A közgyűlés a meghívóban jelzett napirendi pontok szerint zajlott és a meghirdetett témákban döntött a közgyűlés többek között az alábbiakról:
– a közgyűlés elfogadta a felügyelőbizottság beszámolóját és az egyesület 2025. évi éves beszámolóját,
– a közgyűlés a következő 3 évre az egyesület felügyelőbizottsági tagjának Dr. Némethi Pétert választotta meg,
– a közgyűlés döntött egy tagunk tagsági jogviszonyának tagdíj tartozás miatti felmondásáról,
továbbá
– átadásra került az idei OPTIMUS PROVISOR díj. Az OP díj odaítélésére felállított külön bizottság döntése értelmében a 2026. évi díjazott: dr. Nagy-Fribiczer Gabriella
Gratulálunk a díjazottnak, valamint a megválasztott felügyelőbizottsági tagnak!
