Közbeszerzési Expó – 2023

A KÖSZ idén is kiállítóként vett részt a Közbeszerzési Hatóság által 2023. október 19-én megrendezett Közbeszerzési Expón.

Az érdeklődők a standunknál személyesen tájékozódhattak az egyesületünkről és a szakmai munkánkról. Reméljük, minél több érdeklődővel legközelebb már egyesületünk tagjaként is találkozhatunk!

A rendezvény kerekasztal-beszélgetései közül a Fenntartható közbeszerzések aktualitásáról tartott beszélgetésben a KÖSZ-t Dr. Paksi Gábor elnökségi tag és Zöld Munkacsoport vezető képviselte, az Összeférhetetlenség témája kapcsán tartott beszélgetésen pedig – többek között – szóba kerültek a témával foglalkozó munkacsoportunk tagjai által összegyűjtött kérdések és tapasztalatok is.

Nagyon hasznos és jó hangulatú rendezvényen vettünk részt, köszönjü k a Közbeszerzési Hatóság meghívását!