Megújult honlap

Kedves KÖSZ tagok, honlapunkra látogatók!

Az Elnökség tagjai nevében örömmel köszöntök mindenkit a Közbeszerzési Tanácsadók Országos Szövetsége (KÖSZ) megújult honlapján. Régi tervünk vált valóra azzal, hogy mostantól elérhető egy könnyen kezelhető, átlátható, aktuális információkat és adatokat tartalmazó web felület. Fontosnak tartjuk, hogy Egyesületünk és a közbeszerzés iránt érdeklődők naprakészen tájékozódhassanak a KÖSZ szakmai munkájáról, működéséről, a tervezett szakmai programjainkról és a tagságot érintő információkról. Bízunk benne, hogy az új honlapunkon keresztül mindez megvalósulhat és a jövőben minden szükséges, hasznos és aktuális hírt, információt megtalálnak.

Egyesületünkről és a tagsággá válás feltételeiről a Magunkról menüpont alatt tájékozódhatnak, míg a szakmai programjainkról a Rendezvényeink és a Munkacsoportjaink menüpontok tartalmaznak további információkat. A Hírek, aktualitások rész folyamatos frissítésével tájékoztatunk minden érdeklődőt az eseményeinkről és a lényeges tudnivalókról.

Amennyiben kérdése, észrevétele van, az elnokseg.kosz@gmail.com –ra küldött levelével keresse Egyesületünket!

Dr. Hubai Ágnes
KÖSZ elnök